top of page

4/14 czyli czwarte eliminacje do mistrzostw aeropress 2023: Quba Caffe - ŁÓDŹ

"Pasja do kawy potrafi pochłonąć bez reszty, zwłaszcza, kiedy dorasta się wśród kawoszy, dla których czarny napar to znacznie więcej niż napój dodający energii. A Quba Caffe to firma rodzinna, w której już drugie pokolenie z namaszczeniem traktuje aromatyczne ziarna, codziennie z uwagą wypala je w wielkim bębnie lśniącego pieca i zachwyca się każdym kolejnym łykiem idealnie zaparzonej małej czarnej. Albo dużej i mlecznej. Albo łagodnej i słodkiej.

Bo w Quba Caffe kawą cieszymy się na wiele sposobów. Chyba dlatego to, co robimy ciężko traktować nam jak pracę – to właśnie definicja naszej kawowej pasji, którą na co dzień dzielimy się z naszymi przyjaciółmi, klientami i partnerami biznesowymi."


Quba Caffe ugości Was i nas 20.05 w Łodzi podczas już czwartych eliminacji do Mistrzostw Polski Aeropress 2023. Będzie super ciekawie! Całe wydarzenie odbędzie się w kawiarni Hot Air Cafe, do której serdecznie zapraszamy nie tylko zawodników ale również w roli widzów. Będzie można złapać paczki eliminacyjnej kawy do domu, napić się kawy na miejscu i zjeść coś dobrego z oferty Hot Air Cafe.


Czwarte eliminacje do mistrzostw aeropress czas start!

4 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page