top of page
Uri i Kuba

Chodźmy się poznać!

Jesteśmy małą, rodzinną firmą z Warszawy: zajmujemy się paleniem kawy oraz parzeniem jej

w naszych kawiarniach. Mamy całą masę super kaw zaczynajac od mieszanek arabiki z robustą pod espresso a kończąc na singlach pod przelewy.

Od 2020 roku jesteśmy organizatorami Mistrzostw Polski Aeropress i nieskromnie można powiedzieć, że z roku na rok wynosimy te zawody na coraz wyższy poziom. Robimy nie tylko kawę ale tez akcesoriai gadżety kawowe. Staramy się sprowadzać dla Was takie rzeczy, których jeszcze w Polsce nie było jak: lily drip, merkava czy handybrew. Mamy własną markę Cophied gdzie tworzymy skarpety, piny i plakaty o tematyce kawowej. Jesteśmy zwariowani tak samo jak nasze mieszanki i założę się, że jak już raz spróbujecie naszej kawy to za każdym razem będziecie chcieli do niej wracać!

EKSPRESY, MŁYNKI I WSPARCIE TECHNICZNE

Jesteśmy największym oficjalnym dystrybutorem i certyfikowanym punktem serwisowym ekspresów oraz młynków Conti na rynku polskim. Conti to firma z ponad 60-letnią tradycją, mieszcząca się w Monte Carlo w Monako. 

Od dziesiątek lat maszyny Conti są projektowane przez doświadczonych specjalistów i pasjonatów i składane ręcznie

w Monte Carlo. Rozwiązania Conti zaskakują nie tylko świetną jakością wykonania, niezawodnością jak i wyśmienitym stosunkiem ceny do parametrów i walorów sprzętu. 

W naszej ofercie znajdziecie zarówno wiodące ekspresy przeznaczone do kawiarni, restauracji jak i automatyczne maszyny przeznaczone do biur, w których ceni się kawę na najwyższym poziomie. Każda z maszyn może być indywidualnie skonfigurowana. Dostępne są dziesiątki różnych kombinacji kolorów jak i materiału wykończenia. Jeżeli jesteście zainteresowani ofertą sprzętu prosimy o kontakt na adres sklep@cophi.pl.

  • Instagram

Our 
Story

EVENTY I CATERINGI

Zaproś nas na swoje wydarzenie! Zabierzemy ze sobą sprzęt oraz profesjonalnego baristę

i stworzymy w Twojej przestrzeni namiastkę prawdziwej kawiarni. Poza przerwami kawowymi przygotowujemy również śniadania, lunche i inne poczęstunki

w zależności od potrzeb naszych Klientów.

Mamy doświadczenie w tworzeniu tematycznych cateringów: jeśli chodzi o święta lub ważne uroczystości. Potrzebujesz przygotować event na walentynki, tłusty czwartek albo Wielkanoc? Z chęcią zrobimy to za Ciebie!

Napisz do nas z informacją: co, gdzie i jak oraz budżetem

a my już wszystkim się zajmiemy :)

Masz pytania?

Szukasz cateringu, kącika kawowego albo prezentów na święta dla pracowników w firmie?

Napisz do nas!

513 422 908

Dziękujemy! Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

bottom of page