top of page

LISTY UCZESTNIKÓW ELIMINACJI DO MPA 2024

Zaktualizowano: 6 dni temu

19.03.2024 otworzyliśmy rejestrację na już trzeci #aeropressseason będzie dużo kawy, dużo emocji, dużo podróżowania i jeszcze więcej zabawy i kawowej rywalizacji.

Jesteście na to gotowi?


Tym razem nie 7, nie 14 a 20 różnych miejscówek będzie gościć Was w tym roku na najfajniejszym aeropressowym evencie ever. Ale o tym co i jak pogadamy później, poniżej znajdziecie listy osób, którym udało się zakwalifikować do najbliższych eliminicji w poszczególnych miasta.


Rejestracja jest nadal otwarta więc jeśli nie ma Cię na liście nie masz na co czekać tylko od razu się zapisywać najlepiej tutaj.


KATOWICE - 16.03.2024 - FESTIWAL KAWY KATOWICE


  1. Marcin Leśniak

  2. Bogusław Momot

  3. Damian Legutko

  4. Patryk Jaruszowiec

  5. Tomasz Cholewa

  6. Anton Diachenko

  7. Mateusz Jaromin

  8. Karol Czopka

  9. Jarek Żurawski

  10. Łukasz Dyszewski

  11. Błażej Szumkowski

  12. Kamil Kozieł

  13. Grzegorz Kazana

  14. Marek Żydek - 2 miejsce

  15. Masahiro Hamamoto

  16. Mikołaj Florkowski

  17. Patryk Jarmuła - dzika karta

  18. Tymoteusz Sołtysik

  19. Bartłomiej Daniłoś

  20. Krzysztof Ropek

  21. Kacper Kurpas

  22. Natalia Gołyga - 1 miejsce

  23. Artur Mandes

  24. Artur Porwoł

  25. Miłosz Pracowity - 3 miejsce

  26. Michał Hachuła


OLSZTYN - 05.04.2024 - PALARNIA LANI COFFEE


  1. Krzysztof Roszkowski

  2. Janina Łaszkiewicz - 1 miejsce

  3. Adam Belniak

  4. Sylwia Królak - 2 miejsce

  5. Krzysztof Dziardziel

  6. Katarzyna Siudzińska

  7. Kamil Gorzka

  8. Maryia Zeliankova

  9. Piotr Skarżyński

  10. Mikołaj Florkowski

  11. Kamil Klimczak

  12. Kamil Awłasewicz - dzika karta

  13. Beata Madej - 3 miejsce

  14. Alex Sierant

  15. Bartłomiej Żaba

KRAKÓW - 14.04.2024 - COPHI SOLUTIONS UL. JÓZEFA 25

  1. Karolina Szklanny

  2. Natalia Ciemierkiewicz

  3. Patryk Mądry

  4. Weronika Saks

  5. Justyna Pokrywka

  6. Krzysztof Kania

  7. Michał Łupiński

  8. Nadia Kroker

  9. Natalia Skubiszewska

  10. Sebastian Proszek

  11. Anton Diachenko

  12. Gracjan Klimkowicz

  13. Grzegorz Kłak

  14. Kamil Awłasewicz

  15. Patryk Jaruszowiec

  16. Jan Grządziel

  17. Justyna Czech

  18. Miłosz Górski

  19. Tomasz Śliwiński

  20. Gustaw Krystkiewicz

  21. Jan Wiercioch

  22. Antoni Nowak - dzika karta

  23. Maryia Krylova - 3 miejsce

  24. Piotr Nałęcki

  25. Artur Mandes

  26. Eryk Turek

  27. Dorota Krasowska

  28. Mateusz Budzik

  29. Piotr Warias - 1 miejsce

  30. Klaudia Nowak

  31. Michał Pluta

  32. Kuba Pospiszył

  33. Kuba Cichoń - 2 miejsce

  34. Jakub Motulewicz

  35. Marcin Leśniak

  36. Gabriel Czopka

  37. Karol Czopka

  38. Michał Kibler

  39. Tomasz Jaźwiecki


ZAMOŚĆ - 20.04.2024 - KAWIARNIA MAZAGRAN


  1. Piotr Skubis - 1 miejsce

  2. Małgorzata Pacześniak

  3. Krzysztof Roszkowski - dzika karta

  4. Katarzyna Orlik

  5. Kamil Chmielewski

  6. Kamil Awłasewicz - 2 miejsce

  7. Kaja Susana

  8. Joanna Piwko

  9. Jakub Zwoliński

  10. Grzegorz Kłak

  11. Mateusz Dąbek

  12. Kasia Burzyńska - 3 miejsce


GDYNIA - 11.05.2024 - BERO POLSKA


  1. Maciej Lewandowski

  2. Kamil Awłasewicz

  3. Andrzej Struś - 3 miejsce

  4. Alex Sierant

  5. Maciej Ejnik

  6. Michał Garnowski

  7. Tomasz Gaffke

  8. Adrian Matuszewski

  9. Martyna Hopa - dzika karta

  10. Krzysztof Dziardziel -2 miejsce

  11. Piotr Skarżyński

  12. Jan Sadłek

  13. Adrian Chatys

  14. Mateusz Kwieciński

  15. Maria Zeliankova - 1 miejsce

  16. Karolina Szklanny

  17. Aliaxei Astapenka

  18. Mateusz Dąbek


BIELSKO BIAŁA - 18.05 - GRUNT


  1. Szymon Wałowski

  2. Damian Legutko

  3. Tomasz Cholewa

  4. Grzegorz Kazana

  5. Lidia Ząbek

  6. Daniel Ogiński

  7. Marcin Gilarski - 2 miejsce

  8. Marcin Leśniak

  9. Rafa Garcia

  10. Anton Diachenko

  11. Jarek Żurawski

  12. Bartosz Łyczko

  13. Joanna Kubisz

  14. Przemek Sikora

  15. Krzysztof Stryj

  16. Natalia Skubiszewska - 3 miejsce

  17. Klaudia Nowak

  18. Kamil Awłasewicz

  19. Damian Ignasiak

  20. Michał Hachuła - 1 miejsce


SZCZECIN - 19.05 - QUALIA CAFFE X AGNIESZKA WOLSKA X OFF MARINA


  1. Kamil Gorzka

  2. Bartłomiej Kubkowski

  3. Ariel Woźniak - 3 miejsce

  4. Tymon Wieczorek

  5. Norbert Godzisz

  6. Michał Kibler

  7. Talita Stanienda

  8. Ernest Polski - 2 miejsce

  9. Aleksa Vivcharyk

  10. Laura Ziętara

  11. Mila Kreft-Sietnicka - dzika karta

  12. Wojciech Knop - 1 miejsce

  13. Sebastian Kuliński

  14. Maria Sampławska

  15. Patryk Krześniak


POZNAŃ - 25.05 - GUEST COFFEE CULTURE


  1. Radosław Jackowiak

  2. Jan Lewandowicz - 1 miejsce

  3. Wojtek Nowosielski

  4. Paweł Brzózka - 2 miejsce

  5. Paweł Cybulski

  6. Kuba Sokół

  7. Magdalena Barczak

  8. Karol Leszyński

  9. Miłosz Podrażka

  10. Jach Orwat

  11. Maciej Tomczyk

  12. Szymon Janasik

  13. Szymon Klawikowski

  14. Monika Anweiler - dzika karta

  15. Mariusz Głuch

  16. Damian Pater - 3 miejsce

  17. Dorota Krasowska

  18. Marcel Wytyk

  19. Patryk Mądry

  20. Michał Kibler

  21. Wiktor Smura

  22. Michał Szabat

  23. Piotr Kotkowiak

  24. Kacper Chrzanowski



WROCŁAW - 1.06 - RUNTY ROASTER


  1. Maciej Jaworski

  2. Lidia Ząbek - dzika karta

  3. Daria Kmiecik - 3 miejsce

  4. Jan Kaczmarczyk

  5. Marcin Dzionek

  6. Klaudia Nowak

  7. Karolina Urbańska

  8. Bartłomiej Nowicki

  9. Aryna Hrashchankova

  10. Ilona Slyvka

  11. Konrad Schrama

  12. Oleksandr Ruban

  13. Michał Zimka

  14. Przemek Sikora

  15. Mateusz Zieliński

  16. Agata Kowalska - 1 miejsce

  17. Marta Adamczyk

  18. Bartosz Kubiak

  19. Julia Murza - 2 miejsce

  20. Karolina Szklanny

  21. Zuzanna Pala

  22. Kamil Awłasewicz

  23. Katya Krukouskaya

  24. Kazimierz Ogłudek

  25. Piotr Kotkowiak

  26. Kuba Turlik

  27. Caffeine Dave

  28. Artur Porwoł

  29. Kasia Książek


NOWY SĄCZ - 8.06 - NOMEN COFFEE ROASTERS


  1. Wojciech Kijanka

  2. Maciej Piwnicki

  3. Małgorzata Zakrzewska

  4. Michał Łupiński - 1 miejsce

  5. Arkadiusz Kocik

  6. Kamil Łęczycki - 3 miejsce

  7. Grzegorz Peciak

  8. Daniel Ogiński - 2 miejsce

  9. Jan Balicki

  10. Oleksandr Lozytskyi

  11. Minh Hanh Le - dzika karta

  12. Ngoc Nguyen Hai

  13. Agata Janur

  14. Piotr Warias

  15. Zuzanna Sikora

  16. Kamil Awłasewicz

  17. Monika Ziembicka

  18. Dominik Górnicki

  19. Karolina Kurczab


ŁÓDŹ - 15.06 - QUBA CAFFE


  1. Szymon Rodziewicz-Borowski

  2. Wojciech Piera

  3. Krystian Szczęśniak

  4. Marcin Gładysz

  5. Kacper Szymczak - 3 miejsce

  6. ILLIA ZORIA

  7. Jan Grytczuk - 1 miejsce

  8. Aleksandar Gligorow

  9. Czarek Cieśliński

  10. Julia Sałacińska

  11. Tomasz Sikora

  12. Adam Belniak

  13. Michał Kibler

  14. Szymon Lemczak

  15. Paweł Wiliński (w zastępstwie za Anne Wilińską)

  16. Marek Witak - dzika karta

  17. Kacper Brzeski - 2 miejsce

  18. Paulina Żurek

  19. Fryderyk Paszczenko

  20. Michał Załuński

  21. Mateusz Zieliński

  22. Kamil Awłasewicz

  23. Jakub Dąbrowski


WARSZAWA - 23.06 - COFFEELAB


  1. Patrycja Kłos

  2. Maksymilian Kowzan

  3. Konrad Kostępski

  4. Łukasz Bednarz

  5. Bartosz Płocharczyk - 2 miejsce

  6. Diana Khoroshaieva

  7. Rostyslav Letunov - 3 miejsce

  8. Adam Tamowski

  9. Radosław Tułpatowicz

  10. Maria Mikoś

  11. Dominika Gafka

  12. Julia Krzepicka

  13. Adam Belniak

  14. Czarek Cieśliński

  15. Krzysztof Zowczak

  16. Patryk Mądry

  17. Franek de Latour

  18. Jakub Szpiech

  19. Daniel Ogiński

  20. Stanisław Szewczyk

  21. Katarzyna Mikler

  22. Alicja Gawlak

  23. Iga Orzeszek

  24. Ngoc Nguyen Hai - 1 miejsce

  25. Sebastian Kuczyński - dzika karta

  26. Filip Golec

  27. Antonina Tyszkiewicz

  28. Julia Marciniak

  29. Paulina Żurek

  30. Bartłomiej Kubkowski


LUBLIN - 29.06 - COFFEE AND SONS


  1. Kacper Niedziałek

  2. Hendri Kuryawan

  3. Piotr Skubis

  4. Paulina Szczęsna - 3 miejsce

  5. Vitali Charniauski - 2 miejsce

  6. Michał Stępień

  7. Michał Widera

  8. Maciej Osuch

  9. Wojtek Nowosielski

  10. Marcin Remfeld

  11. Artur Duszyk

  12. Szymon Makowczyński - dzika karta

  13. Kacper Chrzanowski - 1 miejsce

  14. Kamil Belniak


RZESZÓW - 6.07 - MOTT COFFEE


  1. Radoslaw Bojko

  2. Tomasz Jaźwiecki

  3. Maciej Florek

  4. Łukasz Jędras - dzika karta

  5. Jakub Bosek

  6. Wiktoria Gerlach

  7. Michał Posiewała

  8. Karolina Szklanny

  9. Eryk Turek (zamiast Nadii Kroker)

  10. Justyna Pokrywka - 3 miejsce

  11. Krzysztof Kania

  12. Kamil Awłasewicz

  13. Kasia Książek

  14. Maciej Smoleń

  15. Julia Brągiel

  16. Wojciech Kijanka - 2 miejsce

  17. Katarzyna Mikler - 1 miejsce



  1. Michał Majcher

  2. Jakub Bartkowiak

  3. Szymon Klawikowski

  4. Jonatan Goleniewicz

  5. Michał Kibler

  6. Natan Perlikowski

  7. Magdalena Barczak

  8. Kuba Kalusiński

  9. Wojtek Nowosielski

  10. Piotr Renk

  11. Jakub Parcheta

  12. Mikołaj Rakowski

  13. Marcin Struziński

  14. Tymur Rusnak

  15. Paweł Karandyszewski

  16. Anastazja Bondar

  17. Szymon Makowczyński

  18. Kacper Chrzanowski


TORUŃ - 20.07 - PALARNIA NAPAR


  1. Paweł Drzażdżewski

  2. Natalia Bielacka

  3. Aleksandra Drzewiecka

  4. Leo Czajowska

  5. Weronika Banasik

  6. Kamil Nyczporenko

  7. Krzysztof Roszkowski

  8. Marta Adamczyk

  9. Mateusz Kwieciński

  10. Dominik Górnicki

  11. Bartosz Małyska

  12. Paulina Żurek

  13. Marta Chmielewska

  14. Szymon Tecław

  15. Piotr Jerzy Kossakowski

  16. Tymur Rusnak

  17. Anastazja Bondar

  18. Szymon Janasik

  19. Patryk Mądry

  20. Weronika Zawadzka


KOSZALIN - 21.07 - KAWIARNIA MONDO


  1. Miłosz Kalkowski

  2. Michał Kibler

  3. Szymon Rodziewicz-Borowski

  4. Anna Wilińska

  5. Sandra Marczuk

  6. Joanna Solnicka

  7. Bartłomiej Kubkowski

  8. Roman Zaluskyi

  9. Maciej Lewandowski


WROCŁAW II - 04.08 - KOFEINA BY INCOGNITO


  1. Jan Grytczuk

  2. Miłosz Pracowity

  3. Krzysztof Dziardziel

  4. Piotr Skarżyński

  5. Michał Kibler

  6. Janina Łaszkiewicz

  7. Albin Hlebko

  8. Mateusz Zieliński

  9. Karolina Szklanny

  10. Jonatan Goleniewicz

  11. Zuzanna Pala

  12. Maciej Faron

  13. Bartosz Małyska

  14. Michał Hachuła

  15. Marcin Gryc

  16. Matej Kucera

  17. Bartłomiej Daniłoś

  18. Michał Kubica


BIAŁYSTOK - 24.08 - THE WHITE BEAR COFFEE


  1. Piotr Skarżyński

  2. Ksenia Sadokha

  3. Dominika Gafka

  4. Maciej Korsan

  5. Krzysztof Dziardziel

  6. Miłosz Pracowity

  7. Czarek Cieśliński

  8. Maryia Zeliankova

  9. Janina Łaszkiewicz

  10. Illia K

  11. Aiste Kosiene

  12. Julia Brągiel

  13. Monika Tarasiuk

  14. Jakub S

  15. Gustina Gendroliute

  16. Mateusz Rembiszewski


WARSZAWA - 31.08 - COPHI SOLUTIONS


  1. Emilia Zieja

  2. Michał Tułpatowicz

  3. Radosław Tułpatowicz

  4. Milo Karwowska

  5. Michał Stępień




3570 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page